Sportovní novinky

29.05.2011 21:45

Po dlouhé době přidáváme další novinky za našeho sportovního snažení :)

V poslední době nějak nezbývá čas na nějaký větší trénink, ale neflákáme se zase tak úplně :) Třeba tento víkend nabitý sportovními akcemi.

Včera jsme pořádali další canicrossové závody, kterých se zúčastnilo překvapivě hodně závodníků a i když jsem nemohla z organizačních důvodů běžet, Zelda si začátečnickou trasu 1500m zaběhla s naším známým Honzou Bartůškem. Obávala jsem se, že nebude chtít s nikým cizím běžět, ale vystartovala jak raketa a prý táhla krásně celou cestu. Vypadá to tedy, že už se trošku zbavila své extrémní závislosti na mě :)

A dnes jsem se vydaly na neoficiální agility závody do Měchenic. Vyrazili jsme s celou agility partou z Divišova. Na tréninku jsme se Zeldou nebyly přes měsíc, takže jsem nečekala žádné zázraky. V kategorii L nás bylo 5 a nakonec jsem skončily nejspíš na 4. místě. Zelda je prostě opravdový bordeří magor a to ještě násobí tím, že agility nadevše miluje a já to završuji svou nervozitou. Nedávám tedy včas povely a Zelda do toho štěká :) Navíc jsem se poprvé za celou dobu, co běháme agilty ztratila na parkuru, takže tím jsme také ztratily čas :( Po odběhnutí všech jsme si jumping zkusily ještě jednou odběhnout a bez jediné chybičky. Zelda to prostě umí, za vším je jen moje nervozita. Takže příští týden tam vyrážíme znovu a zkusíme zabojovat o nějakou tu medaili :)

Video zde