Canicross setkání na podporu maršovického útulku v Semtínku

19.12.2010 08:41

Včera 18.12.2010 se uskutečnily v Semtínku u Benešova již druhé canicrossové závody. Všechny vybrané peníze na startovném a částečně i na občerstvení putovaly do maršovického útulku. Celková vybraná peněžní částka činila 2800Kč!!

Závod byl rozdělen na mužskou a ženskou kategorii, v mužské zvítězil Michal Háša s křížencem ohařem Aronem a v ženské kategorii jsme doběhly první my :-)

Je to naše historicky první místo ze všech psích sportů, jaké jsme kdy vyzkoušely, takže si to náležitě užíváme. Canicross Zeldu neskutečně baví, takže se budu muset nadále snažit, abych její vítězný vysmátý výraz v cíli vídala častěji...

Sponora závodů, firmu Belcando, nám sehnal závodník Michal Háša. Cen jsme dostali opravdu hodně, každý si odnesl vzorky všech druhů, medailově umístění i kilový pytel granulí, který bylo během závodů možno koupit za velmi výhodnou cenu. Většina závodníků se svým cen zřekla ve prospěch útulku :-)

Odpoledne po závodech jsme plný kufr granulí, pytle piškotů a peníze převezli do útulku. Byli nadšení a vděční. Přislíbili jsme v příštím roce další pomoc a doufáme, že závodníků ještě přibyde, abychom mohli tím, co nás baví pomoci těm nejpotřebnějším.