Něco o nás

A jak jsme se našly? Úplnou náhodou :)

Od touhy mít bílého švýcarského ovčáka mě odradilo dlouhé čekání na štěňátko a tak jsme se začali rozhlížet po jiném plemeni. O borderkách jsem vůbec nic nevěděla, ale když se uvolnila černobílá fenka přímo v Benešově, začala jsem studovat. Učarovaly mi ihned a dodnes nelituji, že jsem se svého bílého snu vzdala :)

Zelda je pro mě pes číslo jedna a vždycky jím bude. Je prostě úžasná. Nadšená pro každou aktivitu, kterou vymyslím. Má spíš dominantní povahu a vybírá si lidi i psy, se kterými se bude kamarádit. Je to dámička, ale dokáže se i někdy chovat jako štěně. Za dobu, co ji mám, jsme se dokázaly sehrát a víme, že se na sebe můžeme spolehnout.

V roce 2012 se naše smečka rozšířila o dalšího bordeřího blázna - Keby. Je to takový malý optimista. Neustále vysmátá a umazlená. Keby na rozdíl od Zeldy miluje všechny psy na světě, ale k lidem je opatrná. To jí ovšem vydrží pár minut, jak se otrká, láskou by sežrala všechny :)

Do naší rodiny zapadla a byli bychom bez ní neúplní. Zeldě trvalo delší dobu než ji přijala, ale teď už bez sebe nedají ani ránu.

Nedokážu si svůj život bez psů představit a já doufám, že Zelda a Keby beze mě taky ne :))